1998 yılından itibaren Türkiye, Güney Amerika ve Afrika'da  inşaat, medya, gıda, lojistik, uluslararası pazarlama gibi bir çok alanda faaliyet gösteren, alanlarında ve sorumlu oldukları ülke pazarlarında uzman ekibimiz uzun yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerini bir çatı altında birleştirme kararı almışlar ve bu kararın sonucu olarak 2018 Ocak ayında SBN FEYZER Gıda İthalat İhracat Ltd. Şti. kurulmuştur.

     İthalat veya ihracatı hedefleyen, ürünlerini veya hizmetlerini uluslararası pazarda konumlandırmak isteyen veya ürün/ ham madde ithal etmek isteyen firmalara tecrübeli ekibimizin sonuç odaklı ve uygulanabilir fikirleri ile ticaretin tüm aşamalarında hızlı ve kolay çözümler sunmaktayız. SBN FEYZER Gıda İthalat İhracat Ltd. Şti., ticari geçmişi, dış ticaret deneyimi, birçok ülkede oluşturduğu sağlam dostluklar ve ticari bağlantıları sayesinde hem kendi ürünlerinin hem de  iş ortağı firmaların ürünlerinin yurt içi ve dışına ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir.

     Net ticaret, kaliteli,  uzun süreli ve güvenli işbirliği prensiplerini  ilke edinmiş olan firmamız, iş ortakları ile birlikte hedef pazarlarında söz sahibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.